Бурштинова кислота.
E363


В інтернеті безліч хвалебних відгуків про чудесні властивості бурштинової кислоти. Не беремося судити про властивості маски для обличчя, або пілінгу для шкіри. Цілком вірогідно можу сказати, дійсно, бурштинова кислота входить до складу деяких алкогольних напоїв, в тому числі горілок. Помічені в продажу засоби від похмілля з основною діючою речовиною - бурштинова кислота. Так само входить в ряд аптечних препаратів і так званих БАДів - складів, які активізують обмін речовин в організмі. Але дозування! Хто назве нешкідливу дозу? Прийом 400 грам кухонної солі - смертельна доза для людини, кілька грам - необхідна умова для життя.

Не варто вірити твердженням, що це натуральний продукт. Цей постулат від торговців, що пропонують цю речовину за ціною ювелірних прикрас. Все прозаїчне і дешевше. Мінімальна розфасовка, в якій ми можемо відпустити бурштинову - 150 грам.

Цієї кількості вистачає для приготування 1500 !! л розчину для поливу рослин. Тут дія препарату перевірено мною, дружиною, подругами подружжя і сусідами. Короткий висновок - бурштинова кислота - "енерджайзер" для кімнатних квітів і дачних рослин.

Оброблені рослини (будь-які) через короткий проміжок часу виглядають набагато міцніше і впевненіше, ніж рослини з контрольної групи. Обробку слід проводити не частіше 1-2 разів на місяць. Можна застосовувати як для поливу, так і для обприскування рослин, замочування насіння.

Зверніть увагу - добривом не є. Це як чашка кави з ранку - підніме тонус і настрій, але не замінить тарілку борщу в обід (добрива). Розчин готується з розрахунку 1 грам кислоти на 10 літрів води. Потрібну кількість кислоти (наприклад 1/3 чайної ложки) розчиніть в невеликому обсязі (стакан) ТЕПЛОЮ водою. І лийте в більший обсяг (відро).

Термін "життя" приготованого розчину - 2-3 доби.

дослідження провів - ак. Лисенко